Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2013, 12:32   #13
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
No pdf ma się pojawić niedługo. W cdp mają być dostępne wszystkie polskie wytwory Ja osobiście czekam najbardziej na Almanach. Oczywiście wszystko mam w oryginalnej, książkowej formie, ale bez pdfa ciężko grać np na forum i tłumaczyć każdą zasadę z osobna gapiąc się w podręcznik Zresztą wszystkie inne też bym chętnie kupił Tylko kasy trochę na razie brak Na razie...

PS. Triple Ace Games (wydawca Hellfrosta, Sundered itp.) ostatnio świetnie odświeżył stronę i teraz Hellfrost ma swoją całą stronę. W dziale free download jest baaardzo dużo fajnych rzeczy Zajrzyj koniecznie jeśli Cię interesuje.

Hellfrost | Triple Ace Games

Sam setting jest bardzo wyjątkowy, bo zwykle setty do Savega są bardzo ogólnikowe, by dało się je bardzo lekko edytować, dodawać własne rzeczy i odejmować inne, tak by dawały bardzo dużą ilość opcji własnych. Jeśli jednak o Hellfrosta chodzi, to tutaj wyjątkowo postawili na ilość Wszystkiego jest od groma. Przygód, opisów świata, potworów, dodatków... Mnie osobiście bardzo cieszy taki zabieg, bo z jednej strony jest dużo settingów które pozwalają swobodnie się edytować i kilka takich bardziej rodzaju d&d z masą dodatków, podręczników itp. Sundered Skies zdobyłem wczoraj w wersji książkowej i muszę przyznać... pdf się nie umywa w żadnym calu Niby materiał ten sam a jednak ten kredowy papier, twarda oprawa, soczyste grafiki... Hellfrost podobno też jest tak dobrze wykonany. Także na te podręczniki też zbieram. Teraz na stronie TAGa jest ogłoszenie o przedsprzedaży ogromnego tomiszcza w twardej oprawie. Prawie 600 stron przygód do Hellfrosta na poziomy trudności od Nowicjusza do Herosa a do tego cała kampania. Miód, szkoda tylko, że taki drogi
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 11-05-2013 o 12:42.
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem