Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2013, 01:44   #20
Luphinera
 
Luphinera's Avatar
 
Reputacja: 1 Luphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodze
Popieram to, w rekrutacji ustalałam wam czas na odpis 4-5 dni, ale sądzę że 3-4 dni na odpis powinny wam wystarczyć.

Ja powinnam wam odpisać w ciągu 2-3 dni.

Slan poprawi post jutro, dzisiaj nie miał czasu napisać nic więcej i tylko zarysował co planuje zrobić w poście

Ogólnie chciałam przypomnieć, że post powinien mieć minimum 10 linijek. *to jak na forum jest naprawdę niewiele...*

chyba, że macie inny pomysł co do ilości linijek/ znaków w poście to czekam na propozycję.

Teraz na odpisy czekam do poniedziałku do 10 rano. Pewnie tego samego dnia wieczorem, lub we wtorek powinien pojawić się mój odpis

Pozdrawiam serdecznie swoich graczy
 
__________________
"Wszyscy mamy swoje anioły, naszych opiekunów. Nie wiemy jaki przybiorą kształt. Jednego dnia mogą być starcem, innego małą dziewczynką. Ale nie dajcie się zwieść pozorom- mogą być groźne jak smok. Jednak nie walczą za nas, przypominają nam tylko, że to nasze zadanie.Każdego kto tworzy własne światy."
Luphinera jest offline