Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2013, 18:51   #47
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Karta Postaci zgłoszona - człowiek tropiciel walka dwoma mieczami i łukiem



I tyle by było tytułem starania się kolejny raz aby dostać się do interesująco zapowiadającej się sesji. Wszystko rozumiem i po raz kolejny przyjmuję takie a nie inne wyjaśnienia MG w sprawie kogo wybrał a kogo nie. Niestety niezmiennie mnie to boli osobiście że człowiek zostaje po raz kolejny odrzucony z powodu nazwijmy to ogólnie "średniej klasy KP czy błahej historii postaci" pomimo tego że grałby w większości wypadków z większym zapałem i [z większą uwagą niż niejeden inny gracz. A czarę goryczy przelewa gdy za jakiś bliższy lub dalszy czas kolejna z takich sesji do który się nie dostał jest potem wystawiana na rekrutację dodatkową bo ktoś nie potrafił doceniać faktu dostania się do sesji i gracze się wykruszają.
Cóż samo życie
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Draugdin : 13-05-2013 o 13:09.
Draugdin jest offline