Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2007, 19:51   #14
Moshanta
 
Moshanta's Avatar
 
Reputacja: 1 Moshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputacjęMoshanta ma wspaniałą reputację
A więc tak - w chwili obecnej mamy już 5 kart postaci, czekamy jeszcze na karty Khalidy oraz McQusownika (dawaj tego nekromantę - jak coś nie będzie mi w nim odpowiadać to poprawię sama . Na chwilę obecną skład drużyny przedstawia się następująco:

1) Mira = Lorinale, czarodziejka
2) Dakkon = Aldric, łowca nagród
3) Carnal Grief = Falandar, szermierz estalijski
4) Darklord = Dwarfen Longbread, zabójca trolli
5) Corran = Nathaniel, najemnik

Ufff...mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam . Jak widać ekipka niczego sobie, w sam raz do przygody w którą planujemy Was wciągnąć . Odpowiadając na pytania Dakkona: kampanię rozpoczniemy, gdy tylko dostaniemy karty Khalidy i McQusownika i jeśli ewentualnie pojawi się jeszcze jedna osoba, wtedy podzielimy Was na dwie drużyny po cztery osoby w każdej. MG pierwszej drużyny będę ja, drugiej - Kenshi.

Przygoda powinna Wam się spodobać, zwłaszcza że będzie powstawać w trakcie gry, pod wpływem działań Waszych bohaterów (chyba jest wtedy największy fun, tak dla MG jak i dla graczy , choć tak jak wspomniał wcześniej Kenshi niektórych zdarzeń nie da się obejść. Jeśli jeszcze macie jakieś pytania - śmiało tutaj lub na PW.

Aha - jeśli będą dwie drużyny, bedą dwa freestyle'owe scenariusze, na razie jednak nic więcej nie zdradzę .
 
Moshanta jest offline