Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2013, 12:26   #121
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Naprawdę - nie moja wina, że nie znalazłeś czasu / ochoty / cokolwiek, aby zajrzeć do doc'a i podać działania swojej postaci...

Rozumiem, że jako ekipa graczy musimy się zgrać, ale naprawdę wolałbym jakieś współdziałanie, a nie "wolne elektrony". Ciągłe retrospekcje i powtórzenia naprawdę nie są dobre moim zdaniem i mnie osobiście powtórzenia strasznie denerwują...
Cóż, mnie z kolei strasznie denerwują przydługie czasowo posty które wykluczają lub ograniczają ingerencję innych graczy. Tak jak w przypadku "automatycznej riposty Travisa" i Chien miałby swoje 'automatyczne riposty', więc ograniczmy przeciągłość postów, a nie będziemy musieli robić uzupełnień takich jak ten mój post dzięki któremu jesteśmy mniej więcej w tym samym punkcie czasowym.
 
Dhratlach jest offline