Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2013, 21:33   #12
Heos
 
Heos's Avatar
 
Reputacja: 1 Heos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputację
Krainy Cienia nie powinno się wręcz wprowadzać na pierwszych sesjach, ba nawet na pierwszej kampanii danej drużyny a nawet jeśli jest to tylko możliwość a nie konieczność. L5K jest najbardziej rozbudowany ze wszystkich podanych systemów i zawierają się w nim wszystkie propozycje autora tematu.
Cytat:
Przy całej brutalności Japonii... wulgarność razi najbardziej jako mało japońska.
Zwłaszcza że rdzennych przekleństw w tym języku jest mało i są takie jakieś... słabiutkie.
Wulgaryzowanie czy też wulgarność wcale nie musi oznaczać przekleństw, pokuszę się o stwierdzenie paradoksu, że tylko osoby wulgarne tak niepoprawnie rozumieją ten zwrot.
 
__________________
"Śmiejecie się ze mnie, ponieważ jestem inny, a ja śmieję się z was, ponieważ wszyscy jesteście tacy sami."
Jonathan Davis
Heos jest offline