Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2013, 12:31   #5
Luphinera
 
Luphinera's Avatar
 
Reputacja: 1 Luphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodzeLuphinera jest na bardzo dobrej drodze
Popieram zdanie Armiela

Jestesm szczęśliwą posiadaczką podręcznika do AA, w formie pdf ale zawsze coś ;] Warto było wydać 20 zł na podręcznik, który naprawdę wnosi sporo ciekawych rzeczy.

Chętnych i zaciekawionych zapraszam do śledzenia mojej sesji w tym systemie w dziale inne ;]

Ba mogę się nawet pochwalić, że byłam na oficjalnej promocji podręcznika, rozmawiałam z jego autorami i jedną KP mam stworzoną dzięki tłumaczeniu autorki systemu


Dodatkowo jeśli chcielibyście zostać MG w tym systemie autorzy przygotowali bardzo przydatne narzędzia dla MG na stronie.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę pytać odpowiem bez problemu na pytania ;]
 
__________________
"Wszyscy mamy swoje anioły, naszych opiekunów. Nie wiemy jaki przybiorą kształt. Jednego dnia mogą być starcem, innego małą dziewczynką. Ale nie dajcie się zwieść pozorom- mogą być groźne jak smok. Jednak nie walczą za nas, przypominają nam tylko, że to nasze zadanie.Każdego kto tworzy własne światy."
Luphinera jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem