Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2013, 18:43   #5
Piszący z Bykami
 
Piszący z Bykami's Avatar
 
Reputacja: 1 Piszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znany
A tak, witam wszystkich serdecznie, wierzę, że czeka nas owocna współpraca! Drogi MG, opis Szpetnego podeślę niebawem, jeśli nie do jutra, to z pewnością do soboty.

Co do dialogowania to również googledock wydaje mi się najwygodniejszy. Można raz-dwa przeprowadzić potrzebną scenkę, a później tylko skopiować-wkleić do worda i tam już sobie dalej obrabiać przed wpuszczenie do sesji. Gdyby były do rozegrania jakieś sceny bardziej opisowe czy coś, gdzie dłużej składa się tekst do napisania, to może i PW, ale przy dialogach googledock jest chyba wygodniejszy. Chociaż fakt, że ktoś patrzy mi w literki jest trochę deprymujący...

Witałem się już? Witałem... no, szykuje się fajna sesja
 
Piszący z Bykami jest offline