Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2013, 09:29   #7
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- "Techniki kamieniarskie w budowie budynków gospodarskich w kulturze późno-Giganciej". Rejs będzie trwał dwa dni, więc wszystko wam opowiem. - rzekła radośnie - Jak się zgodziliście to ja idę. Czekam przy molo - wstała i skierowała się ku drzwiom . Po drodze przystanęła i podskoczyła radośnie i powiedziała "sukces!". Potem wyszła.

Minął kwadrans.

Drzwi otwarły się na ościerz i do środka weszła dzieczyna. Była ubrana w lśniącą suknię z jedwabiu, ilość biżuterii aż raniła oczy, a zgrabna sylwetka i wydatny dekolt przyciągały spojrzenia większości mężczyzn i części kobiet.
A tak poza tym wyglądała jak wasza pracodawczyni, tylko miała więcej tapety i ładniejszą fryzurą. Za nią do środka wszedł ogromny półogr odziany w kosztowną liberię, który miotłą zamiatał podłogę w tawernie i niższa dziewczyna w szarej sukience niosąca dwie torby ważące chyba tyle samo, ile ona ważyła. Kopia waszej pracodawczyni usiadła na krześle zakładając jedną kształtną nogę na drugą.
- Siema. Wyglądacie na takich ludzi, jakich potrzebuję. Mam dla was ofertę nie do odrzucenia. Będziecie mi towarzyszyć w wyprawie na Wyspę Radości. Wchodzicie w to?!
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline