Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2007, 22:51   #39
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Sądzę, że w związku z zaistniałą sytuacją, czyli czasowym odejściem Lhiany nalezałoby oficjalnie spytać, czy komukolwiek jeszcze na tej sesji zależy, bo mi szerze mówiąc to tak średnio - fajnie by było, gdyby się wszystko teraz dobrze potoczyło i gdybyśmy grali dalej, ale też nie muszę grać, jeśli o to chodzi. Jeśli dalej chcecie grać, a MG prowadzić, to spoko, ja czerpię radość z tej sesji, ale nie wiem jak wy. Chcę, żebyście się wypowiedzieli, ponieważ ta sesja jest zawieszona w takim dziwnym stanie -ani to żyje, ani nie żyje.

Wypowiedzcie się, proszę.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline