Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2013, 19:18   #24
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ok! Wszystko pięknie! Widzę że pani numer sześć ma u ciebie jakieś "+" bo ma mniej więcej wykreowany świat i poglądy czy charakter. Nie wiem kto go określa może gracz może ty. Ale ja tydzień przespałam! A teraz mam wyjść i od razu zrobić spacer z gadatliwością w parze. Nie zwracając na odczucia postaci czy jej charakter. Rozumiem że byliśmy cały czas w namiocie i wszystko było dawkowane tzn.. wiadomości. Ale nie da się przez tydzień czegoś nie podsłuchać, dowiedzieć o tradycjach, jedzeniu czy odgłosach otoczenia czy warunkach pogodowych. Chyba że namiot jest dźwiękoszczelny.

Znów jako tako wytycznych nie mamy i będziesz zły że coś nie tak.

A teraz moje odkryte dziury:

1. tydzień bez żadnych opisów z strony MG (Postacie w próżni) np: smak jedzenia czy wody. Dotyk materiałów usłyszenie czegokolwiek np:Wiatru, deszczu dźwięków nocnych!

2. Trzymani w namiocie a teraz wyjście na słońce czy światło dzienne. No nie wiem nie jestem lekarzem ale....

3. Brak możliwości stworzenia lub uwypuklenia charakteru postaci czy choćby lęków. Wykreowanie charakteru czy zasad postępowania to ważna rzecz nawet nic nie pamiętając. Są dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Pani Szóstka widać jakoś tam kreuje postać i zwracasz odpisami na to uwagę. Ale nam nie dajesz szansy. A jak nie będę chciała wyjść - moja postać będzie skołowana. Najpierw trzymana gdzieś w zimnie teraz w namiocie. A nagle chcą ją wyprowadzić po tygodniu.

4. Błąd! Albo deklarujesz odpisy dla całej drużyny (trudne bo nie dałeś nam możliwości reakcji przez tydzień i nie wiesz do czego jesteśmy zdolni ), albo dajesz wszystkim wolną rękę do reakcji i tworzenia wizerunku, charakteru.

5. Za bardzo liniowa. To co wyżej brak możliwości podejmowania decyzji. Niepamięć to jedno ale to co wyżej.....
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 15-05-2013 o 19:21.
Nasty jest offline