Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2013, 19:36   #26
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
No a czytałeś mój post ? A pomyślałeś że szok spowodował milczenie lub zapomnienie języka Piszę posta wkleję w docc zaraz część dopowiesz byś znów nie był zły że coś nie tak

Ale nie napisałam że to pamiętam tylko dałam wstawkę przemyśleń lub snu !


Cytat:
Od przebudzenia czwórki ocalałych minął ponad tydzień. Wzrok po woli już wracał podobnie jak sprawność manualna. Oprócz Trzeciego, który po swoim uderzeniu głową w ścianę miał guza wielkości pięści tuż nad prawym okiem. Ludzie plemienni choć byli niezwykle uprzejmi i mili nie pozwolili im dotychczas na opuszczenie namiotu.
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 15-05-2013 o 19:43.
Nasty jest offline