Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2013, 22:32   #128
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
No i post poszedł. Nie wytrzymałem i musiałem nad tym przysiąść. W głowie już wszystko było.

Panom blaznowi i Michalievowi już musimy podziękować. Nie wiem co się stało, ale byliście ostatnio, przez kilka już tur martwymi duszami. Nie mogłem sobie pozwolić, żeby takie zombi chodziło za grupą. Szkoda, że tak wyszło.

Czego oczekuję w najbliższej turce?

Macie chwilę dla siebie. Na pewno chciałbym zobaczyć Wasze przemyślenia na temat ostatnich wydarzeń. Możecie podyskutować na doc'u ale niekoniecznie. Może wolicie po prostu zastanowić się w samotności nad tym co się stało?

Może minstrel chciałby Wam coś zaśpiewać?

Rozwińcie skrzydła. Spłódźcie coś. Głowa do góry! Ranek może być jeszcze gorszy od dnia poprzedniego...

Głosowanie do niedzieli 19 maja. Jeśli będzie wcześniej, ruszymy dalej szybciej. Ruchu oczekuję do środy 22 maja.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline