Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2013, 16:58   #12
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Dziewczyna spojrzała na mnicha i paladyna gniewnie
- Posłuchaj lumpie jeden. Ja jestem pierwsza i najlepsza - wrzasnęła na mnicha i cisnę świetlisty pocisk w okno
- Od razu wiedziałam, że jesteście cioty nie bohaterowie! Znajdę bez problemu sru lepszych na wasze miejsce. Edmund Tjana, za mną. - powiedziała do swojej służby rzuciwszy zszokowanemu karczmarzowi kilka sztuk platyny.
- Nazywam się Teaina - rzekła z rezygnacją służąca, osóbka skąd inąd całkiem ładna, o miedzianych włosach i szmaragdowych oczach, sądząc po akcencie, najprawdopodobniej Cyreanka z pochodzenia. Z wysiłkiem podźwignęła bagaże i spojrzała na was z wyrzutem.
Wyszliście z karczmy i udaliście się wskazane miejsca. Miejsca, bowiem w mieście były cztery mola, ale dopytując się strażników dowiedzieliście się, że indywidua takie jak wasza pracodawczyni i jej konkurentka widziano tylko przy Starym Molo, znajdującym się poza właściwym miastem. Przy rozpadającej się konstrukcji cumował jeden statek, ładny dwumasztowiec. Uspokoiło to was... trochę, bowiem załoga wydawała się wam nieco zbyt niska i zdecydowanie zbyt zielonkawa. Na galionie przedstawiającym Saughina stedziała papuga w kapitańskim kapelusiku, a na polo stał chudy mężczyzna. Gdy podeszliście, odwrócił się do was i zobaczyliście, że nie ma... prawej dłoni i oka, lewej nogi, nosa i uszu
- Jeśtem Tom Ścięściaź Cim mogę słuzić? - wyseplenił ukazując jedyny ząb w wesołym uśmiechu.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline