Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2013, 00:34   #6
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Mam nadzieję, że to zaangażowanie i systematyczność faktycznie działać będzie w obie strony, bo patrząc na sesje Tasselhofa, żadna z nich nie zaszła bardzo daleko. Ale może z dwoma mistrzami będzie inaczej, więc zaryzykuję i się zgłoszę. Poza wstępem fabularnym, który bardzo mi się spodobał, nie ma jednak innych informacji? Gdzie się znajdujemy? Kim jesteśmy? Co robimy? Jaki to będzie typ sesji? Podejrzewam, że chodzić będzie o polowanie na jakiegoś stwora, ale kto to polowanie organizuje? Straż? Czy gracze mają być członkami straży? Musicie podać takie informacje, żeby było wiadomo, jaki rodzaj postaci stworzyć.

Przyznam też, że "okładka" sesji, skądinąd ładna, działa we mnie w zły sposób... Coś się we mnie łamie -- gdy widzę brak oczywistego przecinka; mam ochotę wydrapać go na ekranie. Ale dość narzekania...
 
Yzurmir jest offline