Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2013, 01:09   #7
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Widzisz moje wcześniejsze sesje nie doszły do skutku właśnie przez nagminne wyłamywanie się graczy, z Alienami udało się dojść do połowy. Poddenerwowało mnie to lekko i dlatego rzuciłem to forum na ponad dwa lata. Zapewniono mnie jednak, że zmieniła się tutaj ostatnimi czasy mentalność lekko i większa część sesji znajduje szczęśliwy koniec Dlatego też postanowiłem razem z partnerką spróbować jeszcze raz szczęścia.

Kim będziecie, najemnikami, którzy usłyszeli o nagrodzie za zajęcie się sprawą zaginięć na masową skalę w pewnej mieścinie ( około tysiąca ludzi ). Najem organizuje główny kapłan Shallyi w tym mieście, który cieszy się dużym posłuchem wśród gawiedzi. Reszty dowiecie się z sesyji
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline