Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2013, 09:37   #3073
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Środek transportu z mojego punktu widzenia nie powinien stanowić żadnego problemu, ale muszę mieć potwierdzenie od Mizukiego. Jakiś czas temu dostałem seal of approval na wywalenie poziomów mistycznego teurga i zastąpienie go poziomami czarodzieja (stąd też fabularnie cała ta szopka o opuszczeniu Ignusa przez Mystrę itd.), co i tak teraz gdzieś wyjdzie zmianami w KP, bo tej nie odtworzę kropka w kropkę.

The problem is, nie wiem jak Mizuki chce to rozwiązać fabularnie. Czy będę miał coś jak Esmerell, czyt. "przebudzenie potencjału" w momencie w którym wezmę magię cienistego splotu, czy będę miał jakiś incubation period w czasie którego będę całkiem bez magii, no idea.

Bo chodzi mi głównie o to, że statek mogę przyzwać dzięki Ice Ship albo któremuś z Shadow Conjuration (jego cienista wersja).
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline