Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2013, 10:52   #12
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
W sumie miałem napisać prv, ale być może więcej osób popełniło złe założenie jak i ty.

To nie jest ta sama przygoda . Zrobiłem błąd jak widzę zachowując tytuł i dopisując do niego dodatek , jak widać równie mylący. No cóż, przynajmniej nie będę się miotał z 10 graczami

Sesja - jeśli ktoś przebrnął przez rekrutkę, dzieje się po wydarzeniach które rozegrał Sekl. Do pokonania jest ośmiornica, na którą szykuje się cała wyprawa i wokół której krąży główna nić przygody, ale przewidziałem te kilka wątków pobocznych, które równie dobrze mogą się z czasem okazać nawet ważniejsze od samej bestii. /sory , że tu wyjasniam, ale w własnej rekrutce jak wrzuce, to pewnie i tak nie zerknie nikt z tych co śledzili sesje i poczynili podobne założenie jak wysłannik :/ / No cóż nauczka na przyszłość...

Wiedźmaka już nie ma , i raczej nie będzie, wioska jest już po wizycie i odjeździe Łowcy czarownic a wydarzenia które tam miały miejsce rzecz jasna odbijają się na obecnej sytuacji wioski i okolic.
 
Eliasz jest offline