Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2013, 11:48   #2
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Super, że powstaje kolejny setting! Z tego co doczytałem w treści kickstartera to akcja dzieje się spory kawałek czasu po wydarzeniach z Dorotką Oz zostało opanowane przez nowego maga który przejął władzę w kraju. Gracze mogą opowiedzieć się po jednej z dwóch stron. Jedną z nich jest córka Dorotki która wraz z best-manami, różnej maści zwierzoludźmi walczy z nowym oprawcą. Drugą zaś reszta przerażającego świata która chce zdławić wszelki opór Przynajmniej tak to wygląda z tego co zrozumiałem. Cały świat w filmiku jest porównywalny do 2/3 lądu USA. Podręcznik ma zwierać masę opisów miejsc w świecie, nowe rasy, przewagi, zawady, rodzaje mocy nadprzyrodzonych, masę artów....od groma różnorakich rzeczy Mam nadzieję, że będzie można zagrać takim strachem na wróble ala Freddy Krueger Nawet jeśli nie będzie rozpisanej takiej rasy, to skoro ma być w formie potwora, to da się łatwo zrobić z tego nową rasę dla graczy Także tak czy siak super!
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem