Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2013, 22:17   #163
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Post od środy wisi... bo nie zdążyliśmy na czas z odgrywaniem, bo mi prąd wyłączyli jak pisałam posta na brudno i miałam tylko połowę zapisaną... no a od środy do dziś nie miałam czasu/nie chciało mi się żeby wcześniej tu pomarudzić o oczywistych oczywistościach, których powinniście się domyślić

Grupka "górska" ma jeszcze walkę z Drowami do dokończenia, i niespodziewanego, znajomego NPC przybywającego znikąd :PP ...a że znajomego owszem, ale czy akceptowanego? <mwa-ha-haa> końcówka walki więc do odegrania w jakimś docu z Alką i abim

Grupka *ekhem* "podgórska" chwilowy odpoczynek i wysuszenie się, oraz puk puk do drzwi, i pojawienie się 2 zagubionych duszyczek/graczy, Droidki Kayli, i nowej postaci Sieraka...(to księżycowy Elf, on tak "tylko" wygląda, serio! :PPP) no i bazgrzemy w tym docu co zawsze.

Termin na odpisywanie do 25.05 bo był poślizg, więc się weekendy poprzesuwały... no ale dzięki temu macie parę dni więcej do pisania.

To chyba wszystko, jak kogo co boli, pisać śmiało a... zostanie to zignorowane

Pozdrawiam

btw. Grytek chyba wrócił do aktywnej gry!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline