Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2013, 01:29   #5
Aves
 
Aves's Avatar
 
Reputacja: 1 Aves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie coś
Już odpowiadam na wasze pytania:

1 Dlaczego nie Awakening ?

To proste nieznam nowego maga. Poza tym Tradycje Verbena i Kult Ekstazy bardziej mi pasują do kręgu wiedźmy. Prosił bym graczy grających magami o wybór tylko tych tradycji.

2. Jak to się przekłada na mechanikę.

Mechanika będzie w formie szczątkowej. Wod ma o tyle fajną mechanikę że czarno na białym widać w czym postać jest dobra, a w czym nie jest. Teraz pytanie do graczy chcecie pełną mechanikę czy bardziej storyteling z elementami mechaniki. Ja bardziej bym był za storytellingiem.

3. Co z Technokracją
W sumie czerpię inspiracje zarówno z starego świata mroku jak i z nowego. Więc może się okazać że Pantex z Wilka Apokalipsy będzie powiązany z Technokracją itp. Jeśli chodzi o wojnę wstąpienia, owszem frakcje magów walczą z sobą.

Aha Technokracja niejest sprzymierzona z żadnymi nadnaturalnymi istotami. Choć zaopatruje poszczególne grupy łowców w sprzęt. Samych łowców traktuje jak mięso armatnie i króliki doświadczalne.

4 Nephandi.
Tak Demonolodzy Będą głównymi przeciwnikami magów z Kręgu. Nephandi chcą zniszczyć wszystko, są magami chaosu i destrukcji. Z kolei magowie z kręgu wiedźmy cenią kreację zgodnie z założeniami kręgu.

Ad 5 Jeju, marzy mi się taka sesja, tylko, gdyby była oparta na Apokalipsie i Maskaradzie.

Niestety, nie dało by się połączyć drużyny grając w stary świat mroku z względu na przypisanych wrogów ( Wampiry i wilkołaki chociażby).

Ulubione motywy zarówno z starego jak i nowego świata mroku będą się pojawiały w Sesji. Jestem Mg, który lubi mieszać pomysły.


Jeśli jeszcze mogę odpowiedzieć na pytania to z chęcią odpowiem
 
Aves jest offline