Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2013, 11:23   #58
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Jak w privie do ciebie Sekal.

Uwierz mi że wiem to wszystko, czytam zawsze bardzo dokładnie, żem z tego znany...tu jednak były troszkę inne zasady, przyznam błędnie ocenione, bo:

Jeśli spojrzysz w doca to zobaczysz że zasada 2 wypowiedzi jest zachowana.

Trochę dialog pędził to i go nie stopowałem przecież, też uczestniczyłem i dlatego napisałem by Lady się 'wcięła'' jako że mnie to nie przeszkadza, a to zawsze lepiej niż jeśli wyjdzie na niemowę przy stole prawda? Jednak rozumiem, każdy sobie musi radzić. Zastosuję sie tutaj bez problemu. Jak też wspomniałem w privie do ciebie Sekal...wszystko jest jasne...ale z tropu zbiło mnie to że ktoś tam się wcinał w moje dialogi i dał odpowiedzi na pytania zadane Tomowi ( to o Tobie Kset, ty psotniku ).

Dlaczego ostatni powinien wrzucić ten dialog? Powiem z mojego punktu widzenia. Ja chciałem wrzucić początek...jako że był on taki mój zapoznawczy, ale że już go wrzucić nie mam jak...bo go nie ma w docu za to jest na LI to musiałem zrezygnować. Teraz druga sprawa to to że mój pierwszy post jest wprowadzający, wygląd, nakręcenie histori itd, itp. więc jest długi a z dialogiem jeszcze będzie bardzo długi...a tego chcę uniknąć, więc pomyślałem że może ktoś to wykorzysta. Ja mogę go wrzucić lub jego cześć, nie widzę problemu.

Powyższe też tyczy się co do myśli w docu. Potraktowałem tę rozmowę jako część wprowadzenia i liczyłem na to że szybciej się ona odbędzie po czym ją usunę i wkleję do siebie...ale to nie wyszło, na innych 'docach' trzymam sie zasady że doc służy do dialogu tylko i tu też tak będzie, ale jak wspominałem, chciałem dobrze Strasznie się to wszystko rozciągneło.
 
VIX jest offline