Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2013, 20:58   #17
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Mały poślizg, ale mój post wisi już na forum.

Tura pierwsza była dosyć wyjątkowa, bo polegała wyłącznie na google docku. Ten sposób prowadzenia gry ma swoje wady i zalety. Ja jednak niezbyt go lubię i w sesji zamierzam wykorzystywać go sporadycznie. Oczywiście wszyscy mogą nadal prowadzić rozmowy pomiędzy swoimi postaciami. Wasza wolna wola, a nawet zachęcam, rozgrywka będzie ciekawsza.

Druga sprawa to czas odpisu. Proponuję 5 dni. Za mało? Za dużo? To jest do ustalenia, ale na pewno nie chcę aby tura trwała średnio tyle co pierwsza. A więc ustalam termin odpisu na 23 maja włącznie.

Ziutek niestety nie dał odpisu Otrzymuje żółtą kartkę. Jeszcze nie wiem ile takich ostrzeżeń skutkuje wykluczeniem z sesji, ale na pewno to znaczna utrata rispektu u MG.
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline