Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2013, 10:58   #8
Poker123
 
Poker123's Avatar
 
Reputacja: 1 Poker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znany
Tak dość często sobie zaprzeczam.

Potężni bohaterowie to też nie reguła. Oczywiście mamy takie osobistości jak Dante, Alucard czy też Akatsuki (hagure yuusha). Kirito z SAO nie był kimś wielkim ale doświadczenie sprawiło że pozyskał pewne umiejętności. Sam nawet w pewnym momencie mówi że: są granice tego co może osiągnąć jedna osoba (choć niedługo potem poszedł na bossa).
Pokonanie bossa samemu jest prawie niemożliwe. Dlaczego prawie? Bo to zależy od postaci i samego bossa. Od tego co się planuje i robi.
[postacie ponad przeciętne pojawią się jako NPC]

Nie powiedziałem że cała sesja jest oparta na zasadach anime. Jest wspomniane że to również fantastyka oraz moje własne pomysły. Z anime czerpie inspiracje twórcze w postacie postaci, zdolności i innych elementów.
W prologu jeden z graczy "przyłapał" mnie na tym o co właśnie pytasz. W KP (wzorowanej trochę na Sanji-m z OP) wpisał zdolność rozgrzewania ciała "jak to w anime bywa bez niszczenia odzieży" i tym samym uzasadnieniem miał nieskończoną ilość papierosów.

Na pewne ugody zawszę mogę pójść ale musi mieć to swoje uzasadnienie i być dobrze skomponowane.
 
__________________
Kanbaru Suruga: Skoro nie cieszy cię zbereźna rozmowa z młodszą dziewczyną, jak masz zamiar przetrwać w społeczeństwie?
Poker123 jest offline