Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2013, 18:27   #6
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
Mam okrutny głód WoDa. Oooooj okrutny. Powiem tylko, że przyszedłeś mi na ratunek to ja mam pytanko... Aż pojawią się 3-5 zgłoszeń, czy aż dotrze do Ciebie 3-5 kart? Raczej pytanie o oczywistość, ale chciałbym wiedzieć, czy jest pośpiech. Bo sesja idzie i w ogóle...

Ale tak. Piszę się bardzo. Jedyne co mogę powiedzieć o postaci na pewno, to że będzie/była (jeśli wampir) lekarzem. Ale co do reszty... Z nWoDa znam tylko maga, sam jestem miłośnikiem Maskarady i Apokalipsy, a wolę z Magów nWoDa, ale cóż... Życie jak przyjrzę się nWoDowego Wampirowi i Wilkołakowi to się zdecyduję

Aaa, jedno pytanko, bo w sumie dopiero się uczę jak to jest na lastinnie to raczej będzie jednostrzałowa przygoda, czy dłuższa kampania? I teraz mi wpadło do głowy kolejne pytanie - intensywnie będziemy się zajmować fabułą czy zostanie trochę czasu na relacje między postaciami? Mimo wszystko ja WoDa kojarzę z dramą, z osobistymi tragediami, z walką o swoje człowieczeństwo. I ogólnie jestem graczem głównie nastawionym na interakcję pomiędzy graczami a graczami, i graczami a MG. Nie wiem czy bym czuł fun, gdybyśmy się skupiali tylko na Sherlockowaniu

EDIT (do edita)
Gram Wilkołakiem
 

Ostatnio edytowane przez Ferr-kon : 19-05-2013 o 18:48.
Ferr-kon jest offline