Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2013, 19:21   #20
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Rodryg, ja właśnie porównuję w podręczniku profesje Szczurołapa i Śmieciarza, zastanawiając się, którą wybrać. Tak czy inaczej mój bohater będzie miał pewne doświadczenie w poruszaniu się po kanałach, ale będzie kiepski w walce. Oczywiście możesz zrobić bohatera o tej samej profesji, ale jeśli miałeś podobny koncept i nie chcesz, żeby były dwie podobne postacie, to możesz jednak chcieć wybrać jakiegoś złodzieja albo kogoś takiego. Moja postać jest raczej "łotrowska" w tym sensie, że polegać będzie bardziej na sprycie i zręczności niż na sile mięśni, ale raczej nie będzie przestępcą.

Tasselhof: podoba mi się to podejście; gdy MG na starcie się ekscytuje "ale to tylko początek epickiej kampanii!", to zazwyczaj nawet nie kończy tej pierwszej przygody.
 
Yzurmir jest offline