Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2013, 20:36   #4
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Starkiller Zobacz post
Witam. Mam nadzieję że trafiłem z działem. Nie widzę, aby temat łamał regulamin więc się pragnę was zapytać.

Chciałem założyć własne forum o tematyce sesji RPG. Dokładniej taką grę forumową (ech, ciężko wytłumaczyć. Taką grę RPG w stylu forumowym). Akcja działaby się w świecie Caryahanu. Jak czytaliście rekrutację to wiecie o co mi chodzi, lecz to nieistotne. Szukałem w internecie różnych ciekawych programików: generatorów rzutów kości na forum (podobnie jak tutaj), jakiś urozmaiceń, ciekawych skórek czy ulepszeń, aby łatwiej grać w sesje RPG na forum. Jednakże mimo usilnych starań nie znalazłem niczego takiego. Szukam cały czas jakby co. Macie może jakieś takie ciekawe rzeczy na takie forum?
Tego typu dodatki sa oskryptowywane przez autorów danych forów. Standardowo nie sa one dostepne, wiec nie sadze abys takie dodatki znalazł...
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem