Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2013, 23:11   #19
pawelczas
 
pawelczas's Avatar
 
Reputacja: 50 pawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodze
Mnich na chwilę przerwał grę na instrumencie. Gdyby chciał, mógłby się skoncentrować i grać dalej, ale słysząc głos swojej pracodawczyni, po prostu wstał z ziemi i schował do swojej torby instrument. Narzucił plecak na ramię, a w dłoń znów chwycił swój kij.

- Czas jest płynny, ale w pewnym momencie zbiornik się może kończyć. Mój towarzysz się niecierpliwi, a i słuchać waszych zbędnych kłótni nie mam zamiaru.

Po chwili jednak zdał sobie sprawę, że jest pewien sposób, by poobserwować zachowanie ludzkie na przykładzie tej dwójki:

- Jeśli chcecie wyjść, która z was ma rację, rzeknę, że największe możliwości poznania własnej wartości daje rywalizacja. Załóżcie się, która dojdzie pierwsza do celu.
 
pawelczas jest offline