Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2013, 20:41   #10
Aves
 
Aves's Avatar
 
Reputacja: 1 Aves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie coś
To zależy od was kim gracie przeciwnicy i tak będą was przewyższać siłą. Jeśli chodzi o mechanikę, wiec postanowiłem dać wam większe szanse.

Powiedzcie mi jeszcze wasze preferencje czego oczekujecie od sesji. Ma być więcej walki, czy mistycznych tajemnic, a może czegoś jeszcze. Ja współtworzę świat z graczami, chciałbym abyście czuli się swobodnie odpisując, aby wyszła z tego ciekawa mroczna historia.

Ferr-kon Gracze wcielają się w postaci wyznawców sekty która składa mroczne krwawe rytuały ku chwale Wiedźmy. Wyznawcy akceptują każdą mroczną część swojej natury jako naturalny porządek rzeczy. Ale oczywiście mowa o wyznawcach, którzy są już długo w kręgu. Akolici czyli wy dalej macie problemy natury moralnej czujecie, że robicie źle, ale sekta zastępuje to czego nigdy nie mieliście. Rodzinę, Przyjaciół. Czy dla tej więzi jesteście gotowi zabić niewinnego człowieka?. Do jakich czynów posuną się wasze postacie to nawet wy nie jesteście w stanie przewidzieć.

Poproszę o przesłanie mi kp ale w jezyku polskim
 
Aves jest offline