Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2013, 12:41   #12
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Jak już pewnie wiecie, kolejność postów nieco się przemieniła. Chciałem aby jakoś zagospodarować to co było na google doc, no i się udało , ale w międzyczasie doszła kwestia rozmowy Andrei z tasem - i opisania ich poczatku - będzie z tego post dla Tassa, rozmowa z Andreą a MG na docu, będzie z tego post dla Andrei, oraz rozmowa Alexa z Klarą - będzie z tego post przynajmniej dla jednego z nich. Może i dwojga.

Do tego dochodzi ewentualna rozmowa pomiędzy czwórką bohaterów na barce , elfa póki co nie licze, choć nie wykluczam, że przy niej będzie.
Pozostaje tez kwestia poszukiwaczki prawdy i taniej sensacji - czyli Bn-ki która weszła na pokład barki, ale jak mnie nie zmusicie, to jedynie ogólnikowo opisze jej zachowanie, w moim drugim poście, który ukaże się po powyższych.
Mogę już teraz zdradzi, ze będzie się starała z kartkami i piórem w dłoni, upewnić, że ruszacie na bestie i wypytac o powody. Bedzie rozmawiac i wypytywac tak długo dopóki ktos będzie chciał jej odpowiadać, ale nie roi tego namolnie. bardziej interesuje ją sama wieś i kilka osób tam będących, niż jacyś tam najemnicy... moż epo walce będziecie stanowili ciekawszy materiał do rozmowy.
Acha pracuje w Gońcu Marienburskim i wręczy kazdemu jeden świeży egzemplarz. znajdzie się to w moim poście ( najwyżej wam wręczy trochę później, podczas drogi na barce) Zapytując uprzednio czy delikwent umie czytać, a jeśli nie to oferując przeczytanie , wskazując tez jeden z artykulików jako jej własny
generalnie jest miła i ładna, zobaczycie niebawem sami.

Wydarzenia sprzed przybycia do wioski, muszą się odbyć teraz, bo mój post niejako zakończy ten etap waszej podróży i skupimy się już na samej wiosce.

Jakby co to wiecie już jak mnie łapać
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 21-05-2013 o 12:46.
Eliasz jest offline