Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2013, 23:52   #26
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Sesja ruszyła!

Tu już 3 strony komentarzy, a sesja dopiero teraz się zaczyna, no no!

Pozwólcie więc, że oficjalnie przetnę czerwoną wstążkę i zaproszę Was do początku końca życia Waszych postaci, bo czymś takim z pewnością będzie sesja którą sobie wspólnie rozegramy.

Nie chcę się rozwodzić nad różnymi formami odpisów czy ich narzuconą częstością. Jeśli ktoś będzie w tyle za pozostałymi, to... będzie w tyle za pozostałymi, proste Jeśli zaś będzie na tyle daleko za nami, że już nawet na horyzoncie go nie będę mógł dostrzec, to zwyczajnie trzeba będzie zakończyć współpracę.

Jeśli komuś tak wygodnie: może pisać wprost w sesji zwyczajnie odpisy na XX linijek (stron? O.o Nie, błagam, nie liczmy odpisów w stronach A4, bo się załamię...).
Jeśli komuś wygodnie inaczej: (na przykład mnie) to jest przygotowany google doc pod adresem:

https://docs.google.com/document/d/1...shvaPPj9E/edit

Krótka instrukcja jego użytkowania (która wszystkim wyjdzie na dobre):
* Na samej górze są (obecnie na szaro) gracze wraz z przypisanymi im postaciami. W pierwszej kolejności należy nick swój i swojej postaci oznaczyć kolorkiem. Od teraz wszystko co będziesz pisał w docu, piszesz w tym kolorze (czarny zarezerwowany dla MG).
* W sekcji Ogłoszenia od MG gracze nie piszą.
* W sekcji Dialogi gracze odgrywają swoje postaci przy pomocy kolorków.
* W sekcji Komentarze gracze komentują swoje poczynania, obgadują MG, knują za jego plecami i robią co chcą.

Hmm, nie wiem czy coś jeszcze... chyba nie. Zatem do boju, macie demona do ubicia!
 
Gettor jest offline