Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2013, 00:54   #15
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał valtharys Zobacz post
Cóż.. odpowiedź korbarczem między poślady jej wystarczy? :P
W CAŁOŚCI

- dosłownie i w przenośni

A wracając do terminu posta, czekamy w tej chwili na Tassa , musi dokończyć rozmowę z Taryf i kolejność z postami na chwile obecną wygląda następująco:

Tass
Taryf
( Zombiana przerzuci rozmowę z elfem na nowy post, bo chronologicznie będzie to podczas rejsu, czyli po wydarzeniach opisanych w postach innych, tak będzie pasować, na razie nie wyrzucać tej rozmowy, żeby nie robić dodatkowego zamieszania. Wrzuci się posta po postach Tassa i Taryf, z uwagi głównie na estetykę i chronologię sesji)
Jak przybijemy do wioski myślę, że nie będzie już z tym większych problemów, po prostu wydarzenia będą się układać chronologicznie.)
Ja

A potem pomyślimy, bo najpewniej Tass i Taryf przybędą trochę po barce - nie płyniecie razem. więc pewnie ich posty w 2 turze będą na końcu i mam nadzieje, że zrównają się czasem z wami. Jak dobrze pójdzie mój post w przyszłym tygodniu, - Tass ma ograniczony czas w tym tygodniu i nie wiem czy się do niedzieli wyrobi ze swoim postem. Mój ukaże się dzień, max 2 po poście Taryf ( a właściwie zombiany )

Właściwie to będę musiał waszą wesoła ekipkę zrównać w dopłynięciu, z niewielką różnicą czasową, bo jak będę musiał pewne wydarzenie rozgrywać z czwórka w wiosce, to nawet nie mógłbym wrzucać posta pozostałej dwójce, nie wiedząc co 4-ka nawyrabia.
Tass nie przejmuj się, wiem co i jak załatwić z Tobą, nie ucierpisz

Jakiś sprzeciw?

Chmm nic nie słyszę, a więc dobrze. postanowione
na razie
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 23-05-2013 o 00:59.
Eliasz jest offline