Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2007, 21:36   #14
Dakkon
 
Reputacja: 1 Dakkon ma wyłączoną reputację
okej to mamy druzyne, bardzo ladnie ze jest wojak mnich bard i druid/mag (do wyboru :P) prosze zrobic karty postaci wedlug schematu ktory podalem w pierwszym poscie, jezeli ktos bedzie mial problem z tym to pisac na PW chetnie pomoge karty postaci rowniez wysylac na PW

druzyna sklada sie z

Raphagorn (ja tez sie dopiero ucze wiec niema zadnego ale zeby cie nie przyjac, witamy na pokladzie)

welf (druid i mag sa dostepni wybierz ktoras z tych profesji i napisz karte postaci na PW)

Maczek (stworz postac wg podrecznika i wyslij na PW rowniez witam na pokladzie)

Huor (czekam na twojego mnicha u mnie na PW)

kilka uwag

w trakcie robienia postaci nietrzeba sie przejmowac jej historia, nie jest to typowy storytelling i przeszlosc bohaterow niema zwiazku z historia na sesji, wyglad natomiast sie przyda, jak rownierz charakter

pamietajcie ladnie porozdawac sobie statystyki bo bedzie troche walki

mamy elfa i krasnala wiec prosil bym kazego o podanie nr gg czasem kiedy wynikna rzuty na zauwazanie/nasluchiwanie itp, a jak wiadomo elfy i krasnale maja to wyczulone bede was informowal o wynikach rzutow to samo tyczy sie barda i jego wiedzy oraz innych zdolnosci, niekazcie mi tego robic za siebie i krzyknijcie od czasu do czasu w nawiasie () ze chcecie rzut na costam oczywiscie dopiszcie do tego sytuacje i zachowanie bohatera, jak sie rozglada wyteza wzrok czy sluch itp a w nawiasie () napiszcie rzut na xxx, po udanym rzucie informacje dostaniecie na gg lub PW, mozecie sie nia podzielic z reszta druzyny lub nie, decyzja jest wasza

prosil bym o tresciwe wypowiedzi bohaterow oraz opisy ich dzialan w trzeciej osobie liczby pojedynczej np "Dakkon zeskoczyl z konia i podbiegł do krawędzi urwiska" itp

czesto bede improwizowal, jezeli popelnie jakies bledy to piszcie mi ze sie pomylilem czy ze zle cos opisalem/zrobilem

wybierzcie ekwipunek warty maksymalnej ilosci zlota jaka postac dostaje na starcie (sprawdzcie w podreczniku gracza itp ile co kosztuje i ile wasza profesja dostaje na start)

umiejetnosci jak i ekwipunek regionalny (te ktore postac dostaje za to ze pochodzi z danego regionu) tez mi napiszcie zebym nie musial wertowac po ksiazce co kto dostac powinien, o ile takowe wybierzecie

sesje zaczynamy jak tylko wszystko zwiazane z waszymi postaciami trafi do mnie

jesli zglosi sie jeszcze ktos to chetnie go przyjme, po wnikliwej analizie kampanii jestem pewien ze moge ja poprowadzic dla okolo 6 osob wiec jeszcze 2 osoby moga sie zglosic
 
__________________
"Z zawodu jestem rzeźnikiem, ale bycie poszukiwaczem przygód niewiele się od tego różni. Poprostu mięso, które teraz siekam tasakiem, trochę mocniej wierzga"
Dakkon jest offline