Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2013, 19:25   #16
YellowKing
 
YellowKing's Avatar
 
Reputacja: 1 YellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodze
Rusza nowa kolejka. Jest w nich kilka zdarzeń do których musicie się odnieść i przede wszystkim musicie określić wasz plan i działania na najbliższe godziny.
Jak widzicie z jednej strony wam pomogłem, a z drugiej utrudniłem.
Pomogłem opisując, jak sami produkujecie legitymacje.prasowe. Zakładam bowiem, że agenci nie jadą na miejsce zbrodni z pustymi rękami. Jakiś najpotrzebniejszy sprzęt mają ze sobą. Drukarka, aparat fotograficzny, dyktafon, jakieś małe laboratorium chemiczne - coś w tym stylu.. Takie podstawowe zaplecze techniczne. Nie bójcie się korzystać z dostępnej techniki i współkreujcie świat. Jeżeli coś będzie nie tak, najwyżej krzyknę veto.

Utrudniłem, bo szeryf przejął, przynajmniej na razie, kontrolę nad prowadzeniem działań. Wynika to z faktu, że brak było jasnych deklaracji z waszej strony. Pojawiły się co prawda różne pomysły na temat rozmowy z patologiem, czy też przepytania zastępcy szeryfa o miasteczko. Zabrakło jednak konkretów.
Nie chodzi w tym oto, aby pokazać jaki ze mnie złośliwy MG, ale abyście wiedzieli czego oczekuje od postów.

Felix i Luphinera
musicie się zastanowić, czy udajecie się na spotkanie ze staruszkiem, czy też nie.

Wszyscy do wykorzystania macie czas do godziny 16-17, tak mniej więcej, czyli prawie cały dzień.
 
YellowKing jest offline