Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2013, 00:26   #43
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Wybaczcie, że piszę tak późno, ale nie dawno wróciłem z pracy dopiero

Jeśli zaś chodzi o trafienia. Teoretycznie krzaki są gęste a deszcze leje jak z cebra więc kary do strzałów powinny być -2 i -2. Jednak raz, że wydaje mi się to zbyt mała różnica od strzelania na oślep bo tylko o jedno -2 to po drugie i co najważniejsze, krzaki średnio nadają się do zatrzymywania strzał Także jeśli widzicie cel i strzelacie to atak taki poniesie karę -3 (-2 za deszcze i -1 za krzaki). Luphinera trafiła na styk.

Wybaczcie, że zapomniałem wkleić staty łotrów Są mimo wszystko dość przeciętni
Tempo 6 Wt 6(1) Obrona 5

Mężczyzna z numerem 1 jest prawdopodobnie przywódcą grupy i jest ogólnie trochę silniejszy od reszty. Nie jest to jednak figura. Jego staty są takie:
Tempo 6 Wt 7(1) Obrona 6

Ataki w walce wręcz ponoszą karę -2 za ulewę która skutecznie zalewa oczy i wraz z wiatrem mocno przeszkadza w walce (kaptur nie eliminuje kary )

Przy zabijaniu wrogów podawajcie ich numerki dla jasności o kogo chodzi

Dzisiaj rano wkleję ruch bandytów.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 24-05-2013 o 00:28.
JPCannon jest offline