Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2013, 09:51   #140
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Nie za bardzo mam o co się pytać... po prawdzie. Sytuacja z punktu widzenia Travisa jest dość prosta:
- niezależnie czy słusznie czy niesłusznie - Buffon został mianowany dowódcą. To jak go ocenia Travis chwilowo nie ma wiele do rzeczy (daj mu szansę!).
- zostały przedstawione jakieś opcje i dowódca nie podjął decyzji, co spowodowało, że...
- dochodzi do kontaktu. Travis się tu nie będzie uskuteczniać, bo to nie jego działka - primo - jest doktor Johann (no dobra, nie ma gracza, ale...), secundo - niech dowódca zdecyduje (w końcu), czy wykaże elokwencją.

Nie mam ochoty uskuteczniać kolejnej dyskusji o długich postach, konieczności uzupełniania czegoś i AP...


Analizę sytuacji mogę wrzucić w dowolnej chwili, jak pisałem wcześniej - jako postać uważam, ze jest jeszcze trochę za wcześnie na podważanie łańcucha dowodzenia. To, że Travis uważa, że Chien nie nadaje się na dowódcę jest póki co jego prywatnym odczuciem. Reszta musi "sama" to zauważyć i jako grupa podjąć decyzję o zmianie. Kłótnia o łańcuch dowodzenia spowoduje tylko stratę czasu - są ważniejsze rzeczy do zrobienia...

W docu bywam, więc jak się zacznie jakaś "akcja" to będę uczestniczył.
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 24-05-2013 o 10:28. Powód: ort.
Aschaar jest offline