Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2013, 23:59   #19
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Coś się kończy coś się zaczyna. W naszym przypadku są to tury. Odpis do 29 maja.

Parę ogłoszeń:
1. Ziutek póki co ze względu na szkołę z nami nie pogra. Zamrażam jego postać. Wszelkie interakcje z Fagnusem nie wskazane.
2. Zara nie dał odpisu i jako drugi otrzymuje żółtą kartkę. Mam nadzieję, że z każdą turą nie będzie ubywało jednego gracza.
3. I na koniec deser. Najprzyjemniejszy nius. Żeby urozmaicić naszą sesją postanowiłem dodać pewne usprawnienie, wymagające jednak Waszej zgody. Chcę aby podczas gry każda z postaci rozegrała osobisty wątek związany z Waszą przeszłością. Może być długi lub krótki, zależnie od sytuacji. I potrzebuje do tego Waszej opinii, bo będę musiał pogrzebać w waszych historiach i swtorzyć odpowiednich NPC. Macie 3 możliwości.
a)zgadzam się całkowicie, róbta co chceta
b)zgadzam się częściowo, skonsultuj się ze mną przed spieprzeniem czegoś
c)nie zgadzam się, odwal się mistrzu

Proszę każdego o odpowiedź. Choćby jedną literką.
 
__________________
Nosce te ipsum.

Ostatnio edytowane przez Boreiro : 25-05-2013 o 23:52.
Boreiro jest offline