Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2013, 09:52   #52
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Witajcie moi drodzy, wybaczycie mi ten tydzień nieobecności ale sami rozumiecie, komunia dziecka w domu i totalny remont przed nią dały mi się w kość, jesli ktoś jeszcze nie zdążył nadesłać kp niech się nie martwi i do końca dzisiejszego dnia dosyła, bo dopiero późnym wieczorem będę miał czas te kp poprzeglądać i pogadać z trupkiem

OK

Aeshadiv
Valtharys
Taryf
kset
Nefarius
wysłannik
Yzurmir
Rodryg

Lista szczęśliwcow bądź też pechowców, czas pokaże wyłoniona po długich bataliach ze zdechlaczkiem Pare osób powinno jej podziękować, pod naciskiem (jej kobiecych walorów :P) postanowiłem zgodzić się na większą liczbę graczy. Reszcie chciałbym podziękować za zainteresowanie i zachęcam do spróbowania swoich sił w naszych przyszłych sesjach, pozdrawiam
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 26-05-2013 o 23:38.
Tasselhof jest offline