Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2013, 15:42   #930
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
No i mamy koniec. Lepiej późno niż wcale. A przynajmniej taką mam nadzieje. Forma zakończenia może nie typowa, ale uznałem, że po takiej przerwie mogę ją zastosować. Wybaczcie, jeśli ktoś liczył na bardziej heroiczny epos ostatniego starcia.

Ze spraw technicznych, to wierzcie lub nie, ale finał choć opóźniony i opisany jak opisany, to jednak rozegrany był pod względem kostkowym jak należy. Zginęliście wszyscy :P Rytuał jednak udało się odprawić. Podziękujcie Matyjaszowi za trafny dobór ostatniego rozwinięcia dla jego postaci. Choć bez waszych PS nie byłoby już tak różowo. Wszyscy BG, mimo prób mojego podpuszczania, pozostawili sobie jednak PP, dlatego też, będąc uczciwym zdecydowałem, że pozwolę wojskom Magnusa wszystkich ocalić. Nie objedzie się jednak bez PO, odciętych kończyn, czy innych elementów. Info o tym i PDekach, dostaniecie na PW.

Pod spodem link do raportu z sesji. Tam zapraszam do dyskusji, jeśli ktoś ma ochotę. Śmiało wylewać żale, temu on służy. Ten temat, podobnie jak sesje i materiały, można przenieść do archiwum.

http://lastinn.info/raporty-z-sesji/...tml#post432886 (WHFR ed. II. Imię Roży - Raport z sesji)
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline