Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2013, 10:23   #2
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
Cóż, zgłosiłbym się na niezrzeszonego. Chyba, że nie przeszkadzałby Ci Mistrz, który byłby Malkavianinem, ale to chyba mogłoby być zbyt ciężkie dla początkującego mam taki koncept Malkavianina który bardzo długo mi siedzi w głowie a nigdy nie miałem okazji nim zagrać, mógłby być właśnie takim Malkavianinem, który by przedstawił nowemu czemu nie trzeba się bać tych uroczych świrów, a przy okazji jak czasem mogą się wydawać najnormalniejszymi z wampirów

Rozumiem, że niezrzeszeni byliby też doświadczonymi postaciami, ale nie bardziej niż mistrz? I czy byliby w pewnym momencie pełnoprawnymi postaciami w drużynie, czy raczej będą przewijającymi się, ważniejszymi npcami którzy byliby w drużynie raczej dopiero gdyby sesja przerodziła się w pełnoprawną sesję, nie tylko warsztaty?

EDIT:
Jeśli nikt nie zgłosiłby się na mistrza, to jestem gotów zagrać bardziej trzeźwą umysłowo postacią, Brujah albo Gangrelem
 

Ostatnio edytowane przez Ferr-kon : 27-05-2013 o 10:30.
Ferr-kon jest offline