Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2013, 11:18   #22
YellowKing
 
YellowKing's Avatar
 
Reputacja: 1 YellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodzeYellowKing jest na bardzo dobrej drodze
Kanna szkoda, że rezygnacja już na początku. Lepiej jednak teraz niż później, gdy pojawi się więcej powiązań i zależności.
Co do zarzutu:
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Witam, ja pasuję - za dużo świrów i za mało konkretów jak na moje możliwości - trudno mi się odnaleźć w tym świecie.
To konkretów jest aż nadto w teczce, którą trzymacie. A świrów to na razie kreują głównie gracze, choć nie mają ku temu na razie jakiś wielkich powodów.

No nic... trudno się mówi i żyje się dalej.
Panowie, spróbujemy pociągnąć sesję dalej. Tylko kilka moich uwag:
- nie przesadzajcie ze świrowaniem i odgrywaniem wariatów. Na razie nie ma ku temu jakiś wielkich powodów, że się tak powtórzę. To dopiero początek, ale zapewniam, że poziom psychozy na pewno będzie rósł;
- aby kontynuować potrzebuje od was jakieś konkretne deklaracje. Bez tego będę po prostu grał sam ze sobą, a wy będzie tylko biernymi widzami. Jeszcze przyjdzie czas na posty w stylu "to moja postać siedzi w kącie i się ślini i kołysze w tył i przód"
- czekam, więc na jakieś konkretne działania waszych postaci.
 
YellowKing jest offline