Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2013, 23:30   #20
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
No i dobrnęliśmy do 2 tury postów
Dzięki wszystkim za dotychczasowy nie mały wkład w tworzenie tej sesji, przypominam że rozmowa u barona toczyć się będzie na docu, dlatego każdego chętnego na zadawnaie pytań czy serwowanie komentarzy zapraszam tam.

Nie wiem czy później starczy tekstu do dzielenia dla wszystkich, ale jak widze radzicie sobie ze znalezieniem materiałów na posta.

Helvgrim, Tass i Andrea - w waszych pierwszych postach prosze o opis wyglądu postaci, teraz widza was wszyscy, nie polegajmy więc na samych obrazkach - avatarach. Opis nie musi być długi, po prostu wskażcie przynajmniej to co się rzuca w oczy.

Oczywiście możecie wchodzić w mniejsze lub większe retrospekcje - chociażby z podróży barką/łodzią to już zalezy od was. wszelkie pytania kierować na moje gg lub w komentarzach do doca.

No i tak dla ścisłości, gońca Marienburgskiego przerobić się nie dało, więc po prostu uruchomcie wyobraźnie i zamiast Aldorf czytajcie Marenburg i będzie wszystko jasne. Gazetkę podrzucam nieprzypadkowo - a nóż, będziecie chcieli w kolejnych sesjach skorzystać z któreś z zamieszczonych tam opcji? Choć rzecz jasna mam w odwodach konkretny ciąg dalszej sesji, mam nadzieje że dokończymy tą

pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 27-05-2013 o 23:33.
Eliasz jest offline