Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2013, 23:40   #26
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Absolutnie nic, wraz z rodzeństwem jest bezpiecznie upchany w którejś z wież czerwonej twierdzy.

Edit: Panie i Panowie, otrzymałam kolejną kartę postaci, która jest pięknie smagnięta i wprowadza interesujący zamęt.
Przyjmuję Glyswena do Gry.

Co oznacza, że teraz mam jeszcze miejsce na maksymalnie dwie osoby (jeżeli w porę dostanę łączone postaci lannisterów, a jeżeli nie, to tylko jedno miejsce jeszcze zapełnię) i trzeba się starać (i śpieszyć ... rekruta i tak się przedłużyła :P).


Edit2: No dobra, jako że mnie długo nie było, to potrzebuję chwili na rozważenie kandydatur.
Mam 3 karty i jeszcze nie wiem co z nimi zrobię. Proszę o odrobinę cierpliwości. Informacje zamieszczę najprawdopodobniej dziś wieczorem.

Edit3: Rekrutacja jest zakończona (proszę o zamknięcie wątku).
Do sesji wchodzi para Lannisterów - Mira i Mataichi .
Witajcie w sesji. Na dniach będziecie mieli wprowadzenie

[MEDIA]http://24.media.tumblr.com/7dec2afe68f6d3cf5eaf8ab6acadc0c3/tumblr_mnh3zjbvWZ1rjgcvdo1_500.gif[/MEDIA]
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 03-06-2013 o 20:45.
F.leja jest offline