Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2013, 06:47   #38
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Termin to aż 20 czerwca. Zapowiadałem nieobecność. Do czwartku jestem dostępny ale tyle o ile, jakbyście chcieli coś ugrać, rozliczyć i tak dalej. Mam nadzieje, że przestój nie będzie gwoździem do trumny tej sesji.

Detektyw chce usłyszeć Wasze plany. Jak maluch jest największym detektywem Starego Świata to pewnie już ma kilka planów obcykanych, ale... na razie sprawdza inteligencję pomocników, którzy mają okazję go albo zaskoczyć albo wiele się od niego nauczyć. A poza sesyjnie, to przyziemnie oddaję pałeczkę, bo mnie zwyczajnie nie będzie, więc pytania zanim wszyscy się wypowiedzą, zaproponują swój plan, w stylu: "powiedz pan Herkulesie co pan myślisz pierwszy" zatkają dialog, więc tego nie róbcie. Nie będzie mnie, aby odpowiedzieć.

Dzięki za poprzednią kolejkę! Posty niektórych czytałem wyjątkowo po dwa, niektóre fragmenty kilka razy, co mi się, przyznaję z reką na sercu, bardzo rzadko zdarza.


Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline