Wątek: Jestem bogiem
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2013, 09:13   #17
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Tak myślałem, ale wolałem się upewnić.
Co do dedeków, to miałem jedna próbę gry na forum wysokimi levelami, ale szybko się ona zakończyła.
Oczekiwania moje (mimo, że je jasno określiłem w rekrutacji) całkowicie rozminęły się z oczekiwaniami graczy i sesja padła.
To po pierwsze.
Po drugie wszystkie przedstawione settingi rozgrywane są we współczesnym świecie, lustrzanym wręcz odbiciem naszego.
Sesja bogami w świecie fantasy byłaby czymś zupełnie innym. A jeżeli miałbym już się brać za coś takiego to zapewne byłyby to realia Birthrighta. Tylko obawiam się, że wtedy czekałby mnie ogrom pracy, aby ten świat przedstawić na forum. To raczej zapomniany setting i mało, kto go zna.
Do dedeków zniechęca mnie też mechanika, a raczej podejście co poniektórych ludzi do niej. Fanatyczne i ortodoksyjne. Nie bawi mnie spieranie się o zasady i ich interpretację i grzebanie po kilkunastu podręcznikach, aby sprawdzić co i jak.
Z kolei moje podejście do dedekowej mechaniki, zniechęca potencjalnych graczy. I tak koło się zamyka.
Ogólnie, więc odpowiedź na twoje pytanie brzmi może kiedyś na coś takiego się zdecyduje, ale na pewno nie teraz i dlatego nie ma takiej opcji w sondzie.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline