Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2013, 10:54   #39
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Ciekawy post ze strony MG muszę rzec. Szkoda, że teraz wypada tak długa kolejka, ale mam nadzieję, że nie będziemy się nudzić. Jakby ktoś chciał dialog z Bertem (retrospekcję z Biberhof zaraz po powrocie do wioski, dialog podczas podróży do Kemperbad, może jakieś pogaduchy w karczmie) to walcie śmiało. Dobrze wiecie, że ja zawsze do dialogowania jestem skory.

Jak zwykle bywa Bert ma pewien plan co do odbicia chłopca i jak to zapowiadał prototyp tego planu zakłada wersję bez rozlewu krwi. Może on jednak ulec zmianie i wojownicy wtedy będą mieli okazję wykazać się muskułami i techniką. Czekam na odpisy graczy w doku do jutra rana/popołudnia powiedzmy aby MG poznał co mam na myśli i określił czy detektyw jest nam jakoś w stanie pomóc. Jak nie to mam nadzieję, że ekipa poradzi sobie sama. Kto jak nie my.
 
Lechu jest offline