Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2013, 20:30   #77
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Czas do niedzieli.

Zdecydowanie nie trzeba i nawet nie powinno się trzymać tylko tego co jest w moim poście. Można działać, akcję popchnąć do przodu. Jeśli wybierzecie jakieś opcje, to mogę to pociągnąć na PW czy docu.

Kanna - kilka uwag. Po pierwsze, proszę nie pisać o włamaniach w formie dokonanej. Chyba, że zostanie to dokładnie omówione ze mną. Po drugie, urządzenia/sieci, nawet zabezpieczone standardowo i raczej słabo, wymagają czasu i pomysłu na rozpracowanie. Niewiele mi mówi "włamuję się". Jak? Czy to włamanie "siłowe", pozostawiajace ślady? A może wpuszczony bot, który ma zebrać konkretne informacje? Może wirus, trojan, zwyczajna próba przełamania hasła? Wszystko w razie czego można dogadać ze mną, niestety u Ciebie widzę małe zainteresowanie w tym względzie. Nie wiem czy potrafię Ci zapewnić rozrywkę w tej sesji w przypadku, gdy nie będziesz próbowała jakoś bardziej się w to wgłębić. Nie wymagam jakieś wielkiej wiedzy, umożliwiam wiele improwizacji. Nie znam Cię jako graczki, więc chciałbym poznać jakąś reakcję na temat tego, jak lubisz grać i co chciałabyś zobaczyć w sesji?
U pozostałych również, jeśli są jakieś uwagi to chętnie wysłucham, przy czym nie zaobserwowałem czegoś, co wymagałoby mojego pytania o te kwestie.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline