Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2013, 10:57   #21
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Proszę bardzo

Kolonia na Marsie istnieje. Z uwag to jedynie taka, że zespołu nie możesz zabrać na Posejdona, lecisz tam sama...

Co do ilości miejsc - na razie jest więcej zgłoszeń (ale nie kart, dostałam tylko 1) niż wolnych miejsc, więc będzie przeprowadzony "konkurs" - o tym czy się ktoś dostanie będzie decydowała jakość karty (mam tu na myśli historię/koncepcję postaci).

Ze względu na duże zainteresowanie, jest opcja, że zamknę rekrutkę wcześniej, a trochę czasu poświecimy na szlifowanie kart. Póki co, przy zgłaszaniu się, nie trzeba mieć karty ultra-dopracowanej.

Kochani, zadziwiacie i strasznie cieszycie mnie takim zainteresowaniem. Dzięki ;*
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 29-05-2013 o 11:13.
Autumm jest offline