Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2013, 20:15   #23
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Ugh, tyle postaci bojowych. Odniosłem wrażenie, że Autumm zależy raczej na naukowcach, moooże jakichś ochroniarzach, którzy rozwiążą tajemniczą zagadkę na podwodnej stacji badawczej, a w zgłoszeniach rzecz jasna — ninja asasyni... Wiecie, mój pierwszy pomysł, gdy przeczytałem o wszczepach, to była postać futurystycznego gangstera, który każe na siebie mówić "Piorun" i ma sztuczne, super-silne nogi, dziwna krzyżówka Usaina Bolta, Oscara Pistoriusa i Tuco z Breaking Bad, ale... oczywiście nie byłoby najmniejszych szans, żeby taka postać pasowała do tej opowieści, więc po prostu zrezygnowałem i zacząłem myśleć o kimś bardziej stosownym.

Co mi przypomina: Autumm, myślę nad jakąś postacią. To będzie prawdopodobnie informatyk... Mam już kilka pomysłów, ale muszę to jeszcze połączyć w całość.
 
Yzurmir jest offline