Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2013, 20:36   #24
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Yzurmir ma poniekąd rację. Ale nie chcę nikogo ograniczać, każdy pomysł/postać można doszlifować pod wymagania MG, a fabułę pod wymagania graczy. Ale bardzo dziękuję za słowa wzywające do umiarkowania

A teraz ważne ogłoszenie!

Moi kochani, w związku z tym, że jest duże zainteresowanie sesją, nie ma sensu, żebyście się pocili nad kartami, które (teoretycznie) mogą zostać odrzucone. Dodatkowo dochodzą do mnie opinie, że mechanika nie jest zbyt czytelna. Dlatego chcę Wam nieco ułatwić sprawę.

Do rekrutacji wystarczy:

*Imię postaci
*Rasa
*Jej zawód/konecpt
*Historia
*Charakter/motywacja
* opcjonalnie avatar i opis wyglądu

Całość nie musi przekraczać A4.

Dopiero z tych KP, które zaakceptuję, będziemy "przerabiać" postacie na mechanikę. Mam nadzieję, że ułatwi Wam to zgłaszanie się i wysyłanie KP.

Buziaki ;*

PS: Moje gg jest już w profilu, zapraszam na nie w razie dodatkowych pytań!

 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline